Bloomberg si nově můžete rezervovat

Počínaje semestrem podzim 2019 podléhá užití terminálu Bloomberg na naší fakultě rezervacím.

19. 9. 2019 Jiří Poláček

Aby se pokud možnost „dostalo na každého“, mohou si studenti terminál rezervovat maximálně 14 dní dopředu, maximálně 90minutový souvislý blok a celkem 180 minut v součtu za všechny neproběhlé rezervace. Také není možné mít dvě a více rezervací v jeden den a pátky jsou vyhrazeny zaměstnancům. Pro zaměstnance jsou výše vypsaná omezení nastavená mírněji.

Počítač určený výhradně pro připojení ke službě Bloomberg je umístěn v boxu č. 6 (ten najdete ve vestibulu na galerii, nad vchodem do posluchárny P102).

Pozor! Učitelé si terminál mohou rezervovat pro výuku v režimu vzdáleného přístupu. I když je tedy u terminálu zdánlivě volno, je zapotřebí zkontrolovat, zda jej někdo nemá rezervovaný a nepoužívá jej na dálku.

Rezervace terminálu