Aktivity CERPEK na podporu on-line výuky

10. 3. 2021 Petra Ježová

Technické zvládnutí on-line výuky už máte jistě za sebou. Chcete ji vylepšit, posunout nebo ji udělat příjemnější pro sebe i studenty?

CERPEK reaguje na aktuální situaci a nabízí vyučujícím metodickou a didaktickou podporu v oblasti on-line výuky.

Nechte se inspirovat! Nezáleží na tom, jestli jste zkušený pedagog nebo začínající vyučující.

• Nevíte, jak připravit interaktivní a efektivní on-line výukovou hodinu?
  • Potřebujete připravit poutavé učební materiály a smysluplné úkoly pro studenty?
  • Chcete inovativně hodnotit a sledovat pokrok studentů?
  • Dozvědět se, jak na studijní neúspěšnost?
  • Nebo se nezbláznit v dalším on-line semestru?

Podívejte se na zkrácené videozáznamy workshopů CERPEK nebo se na workshopy rovnou přihlaste. Přehled plánovaných akcí najdete zde.

Nemůžete se workshopu zúčastnit nebo vám nějaký unikne? Nevadí. Proběhlé akce se dají sledovat i zpětně v novém kanálu MS Stream.

Na webu CERPEK v záložce Užitečné informace pak najdete spoustu materiálů, tipů a pomůcek k on-line výuce i distančnímu vzdělávání.

Informace k on-line výuce, včetně podmínek pořizování záznamů z on-line výuky nebo ukončování předmětů a závěru studia najdete také v novém metodickém listu k Organizaci výuky v Jarním semestru 2021.

Přejeme vám inspirativní a inovativní jarní on-line semestr.