Adventní nabídka CERPEK pro vyučující i Ph.D. studující

7. 12. 2021 Petra Ježová

Beseda o výuce: První chvíle studentů v prostředí univerzity: Pomoct, nebo je nechat, ať se naučí plavat? 

Přijďte pobesedovat s výzkumnicí, která se zabývá akademickou a sociální integrací studentek a studentů do studia na univerzitě a zkušeným studentem, který má v živé paměti své první dny na univerzitě. Společně tak můžete přijít na to, jak lze studentům usnadnit jejich první chvíle v novém prostředí a proč je důležité jim věnovat pozornost.

Akce se bude konat ve čtvrtek 9. 12. od 15:30 do 17:30, a to on-line v prostředí ZOOM. Více informací, stejně jako přihlášku, najdete na webu CERPEK

Vzdělávací program Dílna rozvoje pedagogických kompetencí (běh B)

do 17. prosince 2021 můžete podávat do přihlášky do běhu B vzdělávacího programu Dílna rozvoje pedagogických kompetencí

Dílna je obvykle považována za „prostor, ve kterém lidé pracují a vytvářejí nové hodnoty, kde se něco nového tvoří nebo něco starého opravuje či renovuje“. A právě to je podstatou tohoto vzdělávacího programu, který je vhodný pro všechny vyučující na Masarykově univerzitě, a to včetně doktorských studentek a studentů. Program trvá jeden semestr a skládá se jak ze skupinových, tak individuálních aktivit přispívajících k rozvoji pedagogických kompetencí dle potřeb každého z frekventantů. Při vzdělávání klademe důraz na praktické vědomosti a dovednosti z oblasti pedagogiky a didaktiky a také na reflexi vlastní výuky. Podmínkou účasti v programu je aktivní podíl na výuce v jeho průběhu, tedy v jarním semestru 2022. 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.