17. ročník Soutěže diplomových prací se vztahem k životnímu prostředí a ekologii

10. 6. 2019 Eva Koudelková

Vážení studenti,

letos po sedmnácté Lipka (školské zařízení pro environmentální vzdělávání) ve spolupráci s Jihomoravským krajem pořádá Soutěž diplomových prací se vztahem k životnímu prostředí a ekologii v Jihomoravském kraji.

Pokud jste letos na jaře úspěšně obhájili nebo se naopak chystáte k obhajobě, neváhejte a přihlaste svoji práci, která se dotýká životního prostředí, do soutěže.

Přihlásit se můžete přes formulář, pro úspěšné přihlášení je nutno na emailovou adresu jana.frodova@lipka.cz odeslat kompletní závěrečnou práci, včetně posudků vedoucího a oponenta práce a také osobně nebo poštou doručit originál s posudky na pracoviště Kamenná. Uzávěrka přihlášek je 30. 6. 2019.

Tři nejlepší diplomové a tři nejlepší bakalářské práce získají finanční odměnu 3 000, 5 000 a 10 000 Kč, publikování ve sborníku a další věcné ceny. Odměnu předá zástupce Jihomoravského kraje na studentské konferenci konané v listopadu, kde se představí oceněné práce.

Více informací se dozvíte na webu Lipky a sledujte facebookovou událost.

Těšíme se na vaše práce! V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Jana Frödová
koordinátor soutěže diplomových prací