Mobility neakademických pracovníků

Školení v rámci programu Erasmus+

Zaměstnanci ESF mají možnost vyjet do zahraničí a získat cenné zkušenosti díky programu Erasmus+ for Training.

Veškeré informace o programu, podmínkách účasti, způsobu přihlašování a finančních náležitostech najdete na stránkách Centra zahraniční spolupráce.

Přihlašování na akademický rok 2020/2021 bude probíhat v termínu od 27. 4. do 12. 5. 2020. Přihláška se podává online přes aplikaci ISOIS.

Ti, kteří se přihlásili v loňském roce a svůj pobyt vzhledem k aktuální situaci nemohli uskutečnit, mohou přidělený grant vyčerpat do konce září 2020.

Nabídky konkrétních školení najdete pod tímto odkazem nebo na webu IMOTION.

Uchazeči budou vybráni ve výběrovém řízení. Budeme se snažit podpořit maximální počet uchazečů, proto by reálná délka pobytu měla být max. 5 pracovních dní.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Termíny výběrového řízení

 

Erasmus+

27. 4. - 12. 5. 2020

Erasmus+ ICM (druhé kolo)

do 1. 6. 2020Školení v rámci programu Erasmus+ ICM

Zaměstnanci ESF mohou vycestovat i do států mimo EU v rámci programu Erasmus+ICM for Training.

Program a výběrové řízení plně administruje Centrum zahraniční spolupráce a proto veškeré informace o programu, podmínkách účasti, způsobu přihlašování a finančních náležitostech najdete jejich webových stránkách zde.

Program STELLA

Neakademičtí pracovníci Masarykovy univerzity mohou získat grant na týdenní stáž do zemí Severní a Jižní Ameriky přes program Stella. Do tohoto programu skupiny univerzit Compostela (Compostela Group of Universities, CGU) nominuje Masarykova univerzita každý rok jednoho kandidáta a jednoho náhradníka. Možnost odjet na týdenní stáž do Ameriky každoročně dostane cca 10 neakademických pracovníků z celé CGU.

Veškeré informace o programu a přihlášku najdete na webu Centra zahraniční spolupráce.

Ing. Dana Staňková

telefon: 549 49 6712
e‑mail: