ERASMUS+ Výukové a školící pobyty

Akademičtí i neakademičtí zaměstnanci ESF mají nyní možnost hlásit se na Erasmus mobility na akademický rok 2020/2021. Přihlašování probíhá on-linetermín pro podání přihlášek je 12. května 2020

Pedagogičtí pracovníci mohou přes program Erasmus+ vyjet na výukový nebo školící pobyt na zahraniční univerzitě. Aktuální seznam partnerských univerzit ESF, na kterých lze realizovat výukové pobyty najdete na webu ESF zde.  

V rámci programu je také možné pozvat na ESF odborníka z praxe a financovat jeho pobyt z prostředků Erasmu (podrobné informace jsou k dispozici na webu CZS). V případě, že byste o tuto možnost měli zájem, ozvěte se prosím na email Dana.Stankova@econ.muni.cz do 12. 5. 2020

Neakademičtí pracovníci se mohou hlásit na Erasmus+ školící pobyty. Přehled školení nabízených zahraničními univerzitami je k dispozici na webu IMOTION. Je také možné domluvit si školení na vybrané instituci individuálně. 

Podrobné informace o programu, podmínkách účasti, způsobu přihlašování a finančních náležitostech najdete na stránkách Centra zahraniční spolupráce. 

Ti, kteří se přihlásili v loňském roce a svůj pobyt vzhledem k aktuální situaci nemohli uskutečnit, mohou přidělený grant vyčerpat do konce září 2020.

V případě dotazů se prosím neváhejte obrátit na Zahraniční oddělení ESF.