Akademický klub

Akademický klub je moderní, inspirativní prostor určený pro zaměstnance a doktorské studenty ESF MU v prezenční formě studia. Prostor má sloužit k neformálnímu setkávání, diskusím a relaxaci.

Rezervace Akademického klubu

Prostor je volně přístupný všem zaměstnancům a prezenčním doktorským studentům. Celý klub či jednací část je možné rezervovat v rezervačním systému.

Podmínky rezervace:

  • Rezervaci jednací části může provést kdokoli ze skupiny osob, pro kterou je prostor určen.
  • Rezervace celého prostoru akademického klubu je možná nejpozději 5 dní předem rovněž v systému SVI. Rezervaci smí provést vedoucí pracoviště nebo po jeho souhlasu pověřený pracovník.
  • Každý den bude u vstupu do akademického klubu vyvěšena aktuální informace o rezervaci prostoru.

Charakteristika prostoru

Prostor je členěn na 3 zóny. 1. jídelní, 2. relaxační, 3. jednací. Jídelní část je tvořena plně vybavenou kuchyňkou uzpůsobenou i k ohřívání a jednoduché přípravě jídla. Na kuchyňku navazuje sedací část s 12 místy. Kuchyňka je dále vybavena kávovarem, varnou konvicí a lednicí na nápoje. Všechny tyto nealkoholické nápoje jsou zde k dispozici zdarma. Relaxační část nabízí celkem asi 18 míst k sezení. Je zde možné využít televizi a přečíst si denní tisk a výběr časopisů. Jednací část je oddělena od zbývajícího prostoru posuvnou skleněnou stěnou. 16 míst k sezení lze uspořádat podle potřeby. Stoly jsou variabilní. K dispozici je smart televize, ke které lze připojit vlastní počítač (počítač není součástí vybavení jednací části). Celý prostor lze propojit složením skleněné stěny.

Technické informace

  • Vstup do prostoru je na čipovou zaměstnaneckou kartu (vstup je možný i z garáže).
  • Provozní doba prostoru: 6.00–22.00.
  • Prostor je pokryt WiFi.
  • Vzduchotechnika je centrálně řízena. Nastaveno je chlazení i ohřev podle hodnot na teplotním čidle.
  • Úklid prostoru zajišťuje několikrát denně fakultní úklidová služba. Použité nádobí stačí při odchodu uložit do myčky.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.