Datum konání konference:

1. listopadu 2022

Deadline pro přihlášení:

11. října 2022

Základní informace

Účast na konferenci je povinná pro řešitele projektů specifického výzkumu. Prezentovat svůj výzkum musí také všichni ostatní PhD studenti ve druhém nebo vyšším ročníku studia (prezenční a kombinované formy studia). Po dohodě se školitelem a oborovou radou je možné prezentovat výzkum při jiné příležitosti.

Konference proběhne prezenčně v anglickém jazyce. Online účast není možná. Pokud z nějakého důvodu nemůžete přijet osobně, měli byste se dohodnout se svým školitelem a oborovou radou na náhradním termínu, kdy svůj výzkum odprezentujete.

Konference bude probíhat od 9 do 17 hodin.

Jak se přihlásit

Vyplňte online přihlášku včetně abstraktu nejpozději do 11. října 2022. Připravenou prezentaci prosím zašlete do 18. října 2022 na email veda@econ.muni.cz.

Kdo se může zúčastnit

Povinně musí prezentovat řešitelé projektů specifických výzkumů. PhD studenti od druhého ročníku studia (3. semestru) by měli také prezentovat nebo se alespoň zúčastnit jako diváci. Stejně tak studenti prvního ročníku by se měli účastnit jako diváci.

Formát příspěvku

Délka konferenčního příspěvku nesmí přesáhnout 20 minut. Počítejte prosím s 15 minutovou prezentací a 5 minutami pro diskusi. Prezentaci připravte v PowerPointu a nezapomeňte do ní zahrnout výzkumné otázky, literaturu a výsledky, ke kterým jste za poslední rok došli (resp. kam jste se posunuli).

Více informací naleznete v záložce Pokyny pro prezentující.

Máte otázky? Kontaktujte nás.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.