Aktuální výběrová řízení

STÁŽ V ISRAELI

Nadační fond Neuron a Nadační fond IOCB Tech otevírají první ročník studentského stipendia Neuron & IOCB Tech Internships in Israel. Přihlásit se mohou studenti jakýchkoliv oborů.

Cílem programu je přenesení zahraničních poznatků do české vědy: vysokoškoláci budou v Izraeli pracovat na vlastním výzkumu, a navíc poznají izraelský vědecký ekosystém se zaměřením na aplikovaný výzkum, komercializaci a transfer. Nový program je unikátní v tom, že studenty jakýchkoliv oborů díky kontaktům a vazbám správně nasměruje na nejlepší izraelské univerzity a jejich profesory. A tím jim zajistí, že z dvouměsíčního pobytu vytěží pro svojí práci maximum.

Podrobné informace a přihlášku naleznete zde.

Přihlášení je možné do 15. března 2023.

Utrecht Network Young Researchers Grant

student laptop

Tento program je primárně určen studentům na Mgr/PhD úrovni studia, kteří chtějí získat prostředky na výzkum/psaní závěrečné práce.  

Délka pobytu je 1-6 měsíců. 

Vybraný student získá paušální grant 1 000 EUR na celou dobu pobytu.   

Veškeré informace najdete zde: https://www.utrecht-network.org/activities/young-researchers-grant/  

Všechny dokumenty vyplněné v angličtině a podepsané (Application Form, Letter of Recommendation by supervisor/programme coordinator, Letter of Acceptance) mohou studenti zasílat e-mailem nejpozději do 29. 1. 2023, 12 hod. na foldesiova@czs.muni.cz.

STÁŽ V BLUE ELEPHANT ENERGY AG

Společnost Blue Elephant Energy AG hledá česky mluvící studenty bakalářského/magisterského studia nebo absolventy (absolventy) se vzděláním v oblasti obchodního managementu, ekonomie, energetického managementu nebo příbuzných oborů.

Blue Elephant Energy AG vyvíjí, investuje a působí v oblasti obnovitelných zdrojů energie včetně solární a větrné energie v Evropě a Latinské Americe.

Společnost nabízí placenou stáž, která bude probíhat po dobu 6 měsíců v německém Hamburku. Datum zahájení stáže je flexibilní.

Podrobnosti o této nabídce stáže jsou k dispozici v zde.

 

STÁŽ V INTERNATIONALER BUND

German flag

Vyjeďte na studentskou či absolventskou stáž do Německa. Získejte pracovní zkušenost i kredity do studia. 

Více informací a přehled volných pozic naleznete zde.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.