Ekonomická španělština

Termín bude upřesněn

Zoom

Pro koho

Online kurz zaměřený na výuku a procvičení ekonomické španělštiny (gramatika, lexikum, psaní dopisů, nácvik porozumění ekonomickým textům, audio/video). Kurz je vhodný i pro studenty prezenčního studia Jazyka 2 (Mgr.), kteří se připravují na zápočet či zkoušku ze španělštiny a potřebují si gramatiku a lexikum před zkouškou zopakovat/procvičit.

Cíl

Porozumět psané i mluvené španělštině orientované na ekonomickou oblast. Na základě řady praktických ukázek pak toto porozumění prohloubit a zvýšit jazykovou úroveň účastníka.

Termíny konání:

• 27. 3. (pondělí) 8:00–9:40
  • 31. 3. (pátek) 14:00–15:40
  • 14. 4. (pátek) 14:00–15:40
  • 21. 4. (pátek) 14:00–15:40
  • 28. 4. (pátek) 14:00–15:40
  • 15. 5. (pondělí) 8:00–9:40

• gramatika
  • lexikum
  • psaní dopisů
  • nácvik porozumění ekonomickým textům
  • audio/video

Lektorka:

Mgr. Veronika De Azevedo Camacho, Ph.D.

Veronika De Azevedo Camacho vyučuje španělský jazyk na Centru jazykového vzdělávání MU, na Ekonomicko-správní fakultě a na Právnické fakultě, externě působí na Filozofické fakultě. Vyučuje všechny jazykové úrovně, od A1 do C1, a to vždy i za využití autentických zdrojů a materiálů. Klade důraz na efektivní komunikaci, interkulturní porozumění a motivační aspekt výuky odborného jazyka. Věří, že i při výuce odborného jazyka lze vnést do učení prvek zábavy, a to, že může být průvodkyní na cestě poznání cizího jazyka, považuje za osobní obohacení a velkou motivaci pro svou další práci.

Mgr. et Mgr. Tereza Kunešová

e‑mail: