Ing. Mgr. Jakub Procházka, Ph.D.

vedoucí katedry – Katedra podnikového hospodářství

kancelář: 527
Lipová 507/41a
602 00 Brno

Zobrazit na mapě

telefon: 549 49 3720
e‑mail:
Kvalifikace

Probíhající řízení

Habilitační řízení
Jméno uchazeče v době konání řízení Ing. Mgr. Jakub Procházka, Ph.D.
Pracoviště uchazeče v době konání řízení Ekonomicko-správní fakulta
Obor řízení Podniková ekonomika a management
Fakulta zajišťující řízení Ekonomicko-správní fakulta
Stav řízení posuzování habilitační komisí