Ing. Štěpán Mikula, Ph.D.

odborný asistent – Katedra ekonomie

kancelář: 523
Lipová 507/41a
602 00 Brno

Zobrazit na mapě

telefon: 549 49 3809
e‑mail:
sociální a akademické sítě:
Kvalifikace

Probíhající řízení

Habilitační řízení
Jméno uchazeče v době konání řízení Ing. Štěpán Mikula, Ph.D.
Pracoviště uchazeče v době konání řízení Ekonomicko-správní fakulta
Obor řízení Ekonomie
Fakulta zajišťující řízení Ekonomicko-správní fakulta
Stav řízení probíhající řízení
Datum zahájení řízení 20. 1. 2022
Habilitační práce (veřejná část) Blast from the Past: Essays on the Long-Term Impacts of Historic Events
Důvod pro omezení zveřejnění práce: The appendix contains full published versions of papers. The licence agreements with publishers do not allow sharing of published versions of papers with third parties. All papers are available online at journals´websites. Links are available in the public part of the habilitation thesis.
Oponenti habilitační práce Benjamin Elsner, PhD (UCD School of Economics, University College Dublin)
Ing. Jan Fidrmuc, M.A., PhD (Université de Lille)
Složení habilitační komise
Předseda prof. Ing. Zdeněk Tomeš, Ph.D. (Ekonomicko-správní fakulta MU)