Komerční služby

Komerční služby na Ekonomicko-správní fakultě MU zajišťuje tzv. Centrum doplňkové činnosti. To vám dle požadavků zprostředkuje poradenskou a expertizní činnost našich odborníků, pronájmy fakultních prostor a dalších zařízení v rámci doplňkové činnosti a dále činnost znaleckého ústavu v oboru ekonomie.

Více viz Statut Centra doplňkové činnosti.

míst v aule pro vaši konferenci

odborníků

let tradice

Pronájmy a reklamní služby

Zajímavá lokalita umístění naší fakulty a ucelený komplex i s ubytovacími kapacitami vhodný pro pořádání konferencí, láká řadu organizátorů. Naše fakulta nabízí pronájmy prostor za výhodné ceny k uspořádání vědecké konference, či akce pro širokou veřejnost. Naše budova disponuje širokou škálou prostor pro různé druhy akcí.

Pro komerční organizace, které nabízí produkty pro studenty a mladé lidi, nabízíme pronájmy reklamních prostor naší fakulty. Přesné informace naleznete v ceníku pronájmů.

Ceník pronájmů a reklamy

Středisko pro poradenskou činnost

Středisko pro poradenskou činnost nabízí realizaci marketingových průzkumů a průzkumů veřejného mínění a poradenství pro veřejnou správu a organizace veřejného sektoru; podnikatelskou sféru a nestátní neziskové organizace.