Instagram  |  Facebook  |  YouTube  |  8. 8. 2023, 13:48

Prvák na ECON MUNI – dobrodružství začíná!

Ahoj budoucí kolegyňky nebo kolegové,

jak prožíváte poslední letní prázdniny před univerzitním životem?

Nebojte se, nic nekončí, jen začíná nová kapitola, ve které budete hlavní postavou. Je to tak, podzimní semestr se blíží a možná už vám znějí v hlavě podobné otázky, jako většině budoucích prváků nejen naší fakulty.

Na co se mám připravit? Mám dostatek vybavení pro život na kolejích? A co mikroekonomika, bude to fakt těžké? Mám si koupit nový diář? Která „šalina“ jede na fakultu?

V první řadě, žádný strach, ne nadarmo studujete na Ekonomicko-správní fakultě, u nás systém a funkčnost nejsou jen slova. Vše vám ukážeme a řekneme dřív, než začne ze stromů padat první listí.

Už teď se můžete těšit na Prvákoviny, které jsou skvělým způsobem, jak navázat nová přátelství ještě před začátkem semestru. To vám později pomůže, až budete hledat parťáky na projekty a semestrální práce. Kromě toho se seznámíte s Brnem, městem studentů, atmosférou naší univerzity a dozvíte se neformální formou, jak to na výšce skutečně funguje.

Další skvělou událostí, kterou si opravdu nemůžete nechat ujít, je Orientační týden na ECON MUNI. Dozvíte se vše, co vás na fakultě čeká, ukážeme vám všechny prostory tak, abyste v prvních týdnech trefili na přednášku, potkáte studenty a vyučující všech programů.

Že vaši vyučující a budoucí vedoucí bakalářských prací nejsou žádní morousi, poznáte na Garden party, kde vám klidně načepují pivo a dají s vámi řeč. Tolik akademiků, akademiček a studujících na jednom místě, ve skvělé náladě a zcela neformálně jen tak neuvidíte.

Na to všechno se už teď můžete těšit. Ano, slyšeli jste dobře: těšení je přesný opak obav a strachu.

Takže se brzy potkáme,
váš budoucí spolužák Miro

Přečti si:

Web ECON MUNI pro prváky  Externí odkaz

Jaké předměty tě na ECON MUNI čekají?  Externí odkaz

Na výzvy v oblasti udržitelnosti pomohli firmám odpovědět studující z ECON MUNI  Externí odkaz

© 2023
Masarykova univerzita

Instagram     Facebook     Youtube     LinkedIn     Twitter