Instagram  |  Facebook  |  YouTube  |  2. 6. 2023, 16:20

Potkejme se před zápisem!

Ahoj šťastlivče,

byla to docela jízda se k nám dostat, že? Chci ti pogratulovat k velkému úspěchu, protože být přijatý/á na Masaryčku a rovnou k nám na ECON MUNI, to už je výkon!

Samozřejmě obrovská gratulace, pokud už máš za sebou i úspěšné složení maturity! Teď už jen nezapomeň, že je potřeba před zápisem přenést svoje maturitní vysvědčení do elektronické podoby.

Pokud jsi z Česka, využij pro konverzi vysvědčení službu Czech POINT, která funguje na České poště, u notáře, na obecních úřadech a dalších místech. Možností je mnoho, ať jsi doma nebo u moře v zahraničí. Slováci k převedení dokumentu mohou využít Slovenskou poštu a státních služeb.

Více informací o tom, jak při konverzi maturitního vysvědčení postupovat, najdeš zde. Hlavně nezapomeň, že elektronickou verzi svého vysvědčení musíš do své e-přihlášky vložit nejpozději do 15. 6. 2023.

Určitě však máš v hlavě ještě nějaké otázky ke studiu na ECON MUNI. I na to jsme připraveni! Zvu tě na jedinečné online setkání v pátek 9. 6. 2023, na kterém se seznámíš s vyučujícími a budoucími kolegy v oboru. Během online videochatu získáš odpovědi na vše, co tě zajímá o studijním programu, do kterého v září nastoupíš.

Své otázky můžeš posílat i předem prostřednictvím sli.do – kód #2257485 – nebo je jednoduše položit během schůzky. Mrkni na harmonogram níže, zjisti, kdy budou kolegové z tvého programu připojení, a nezapomeň se přidat.

Až se dozvíš vše, co tě zajímá, čeká tě už jen distanční, online zápis a pak ty nejdelší prázdniny v životě, po kterých se potkáme už jako spolužáci. Můžu ručit za to, že na ECON MUNI si určitě najdeš to své.

Těším se na tvé originální otázky příští pátek i na to, až tě konečně budu moci nazývat kolegyní nebo kolegou!

Tvůj budoucí spolužák
Miro

Harmonogram on-line setkání:

• 13:00–13:30 – Finance + Finance a právo – Místnost 1

• 13:45–14:15 – Podniková ekonomika a management + Podniková informatika – Místnost 2

• 14:30–15:00 – Ekonomie + Hospodářská politika – Místnost 3

• 15:15–15:45 – Regionální rozvoj a cestovní ruch – Místnost 4

• 16:00–16:30 – Veřejná ekonomika a správa – Místnost 5

 

Přečtěte si:

Vláda se snaží pokrýt výpadek z daňových příjmů, vysvětlili experti ECON MUNI  Externí odkaz

Studenti navrhli, jak na chytřejší Technologický park  Externí odkaz

Prvákoviny – poznej své spolužáky, fakultu i Brno ještě před nástupem na MUNI  Externí odkaz

© 2023
Masarykova univerzita

Instagram     Facebook     Youtube     LinkedIn     Twitter