Den otevřených dveří 2018

 

22. ledna od 13:00 v budově fakulty

Využijte příležitost a přijďte se podívat, jak to u nás vypadá. Srdečně zveme všechny budoucí studenty v pondělí 22. ledna 2018 od 13:00 hodin v budově ESF MU (Lipová 41a, Brno).

Program:

Přednášky o studiu na ESF a aktivitách pro studenty

Informace o studiu na ESF, studentských aktivitách a řada dalších praktických postřehů a zkušeností. Dozvíte se, jak je možné si uspořádat rozvrh, jak probíhá zkouškové období a na co si dát zejména v prvním roce studia pozor. Nezbytnou součástí prezentace jsou také informace o tom, jak se bydlí na kolejích, kde se studenti ESF stravují a jak tráví volný čas. Přednáška trvá přibližně 45 minut. Čas: 13:00, 15:00 hodin. Místo: P101, 1. Patro.

Ekonomický experiment - Trustgame

Jak moc věříte neznámým lidem? Je důvěra přínosem, nebo ztrátou pro jednotlivce? Obojí si můžete vyzkoušet na ekonomickém experimentu, kde budete testovat důvěru v tým a v neznámé lidi. Celý experiment bude trvat cca 30 minut. Nejúspěšnější hráči budou oceněni věcným darem. Čas: 14:00 a 16:00. Místo: VT203, 2. patro.

Svět kryptoměn

Vše, co potřebujete pro vaši zářivou budoucnost vědět o bitcoinu a dalších kryptoměnách a báli jste se zeptat! Zaměříme se na nejdůležitější aspekty kryptoměn, které jsou v současnosti globálním fenoménem, o kterém se hodně mluví, ale současně dost málo ví. Čas: 14:00 a 16:00. Místo: P102, 1. patro.

Prohlídky areálu – učebny, koleje, menza, SVI

Jak vypadají učebny, jaké je na ESF vybavení, kde budu bydlet a jíst? To jsou otázky, na které Vám odpověď poskytne prohlídka areálu ESF. Do areálu se vydáte společně se studenty, kteří Vám sdělí i osobní zkušenosti. Uvidíte i špičkově vybavenou knihovnu a Středisko vědeckých informací. Prohlídka trvá cca 30 minut. Čas: každou čtvrthodinu od 13:15. Místo: sraz u knihovny, 1. patro.

Studentská zóna

Ve studentské zóně se můžete informovat o studijních oborech, detailech přijímacího řízení, možnostech výjezdů do zahraničí (Erasmus), počítačovém vybavení ESF a Středisku vědeckých informací, které je na ESF k dispozici studentům a akademickým pracovníkům. Občerstvit se a doplnit energii můžete v Chillout zóně.

Čas: od 13:00 do 17:00

Místo: 1. patro

Těšíme se na vaši účast!

Fotografie z minulého ročníku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.