Zpravodaj

Přednášky vrcholových manažerů TechnicDays

Vážení studenti,

11. ročník unikátního cyklu odborných přednášek se blíží. Od 6. listopadu vám Asociace studentů a absolventů zprostředkuje výstupy vrcholových manažerů předních českých společností. Během 14 dnů je můžete sledovat online na technicdays­.cz nebo napište na lucie.kratochvilova@asacr.cz a zúčastněte se přednášek přímo.

Průměrná sledovanost přednášek přesahuje počet 1 700 studentů. Vysílání probíhá dvakrát během akademického roku (podzim – listopad, jaro – duben).

Každoročně se projektu účastní řada významných univerzit, jako je Vysoká škola ekonomická v Praze, Univerzita Karlova, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně a další.

V minulých letech jste mohli shlédnout přednášku Maroše Gerdy ze ŠKODA AUTO, Matěje Šanty z ČEZ nebo Marka Ernekera z Českých Radiokomunikací.

autor: Karolína Presová | zobrazeno: 107x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4425/