Zpravodaj

Keep Moving na ESF

Včera proběhla na fakultě prezentace o možnostech výjezdů do zahraničí v rámci akce Keep moving, kterou organizuje Centrum zahraniční spolupráce ve spolupráci s fakultami.

Prezentace měla motivovat studenty vyjet do zahraničí za studiem a informovat je o možnostech, které fakulta nabízí.

Pokud jste prezentaci nestihli, nebo pokud se chcete k prezentaci vrátit, můžete se na ni podívat zde.

Speciální poděkování patří Bc. Natálii Polákové a Bc. Lukáši Dočkalovi, kteří s ostatními sdíleli své zkušenosti ze studia na našich partnerských univerzitách a kteří svou výbornou prezentací ukázali ostatním, že stojí za to vyjet.

Zároveň vás chceme pozvat na související akce ve Scale, a to ve středu 8. 11. a také ve čtvrtek 9. 11.

autor: Michaela Sudická | zobrazeno: 144x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4446/