Zpravodaj

Kandidáti pro volby do komory akademických pracovníků AS MU

Byla zveřejněna listina kandidátů pro volby do komory akademických pracovníků Akademického senátu MU.

Ve vyhlášených volbách do komory akademických pracovníků AS MU pro volební období 2018–2020 byly předloženy 4 návrhy kandidatury. Do komory akademických pracovníků AS MU kandidují:

Volby proběhnou prostřednictvím aplikace E-volby v Informačním systému MU ve dnech 20. 11. – 24. 11. 2017.

Volební kampaň na podporu kandidátů probíhá do 19. 11. 2017. Diskutovat s kandidáty můžete také prostřednictvím založeného diskusního vlákna v Informačním systému.

V případě nejasností či dotazů kontaktujte členy obvodní volební komise.

Ing. Viktorie Klímová, Ph.D., UČO 22594 (předsedkyně komise)
Ing. Eva Hýblová, Ph.D., UČO 97817 (členka komise)
Ing. Klára Kašparová, Ph.D., UČO 16090 (členka komise)
Ing. Vojtěch Müllner, UČO 347683 (člen komise – student)