Zpravodaj

Volby do komory akademických pracovníků AS MU

Byly vyhlášeny volby do komory akademických pracovníků Akademického senátu MU pro volební období 2018–2020.

Ve volbách je třeba zvolit 3 členy a 2 náhradníky, kteří by nastoupili do komory akademických pracovníků v případě uvolnění místa v průběhu zbývajícího funkčního období AS MU. Volby se řídí Volebním řádem Akademického senátu Masarykovy univerzity. Voleb se může zúčastnit každý člen volebního obvodu pro akademické pracovníky Ekonomicko-správní fakulty, který má právo volit a být volen do komory akademických pracovníků AS MU.

Od 23. do 31. října 2017 máte možnost podat návrh na kandidaturu. Návrh musí obsahovat jednoznačnou identifikaci navrhovaného (jméno, příjmení a UČO). K návrhu musí být připojen písemný souhlas navrženého kandidáta s kandidaturou. K návrhu může být připojen volební program kandidáta, který bude následně zveřejněn v Informačním systému v aplikaci E-volby. Vzor návrhu na kandidaturu je k dispozici zde.

Návrh lze podat jedním z následujících způsobů:

1. emailem odeslaným z Vaší adresy v ISu a adresovaným Viktorii Klímové (viktorie.klimova@econ.muni.cz), předsedkyni obvodní volební komise, a v kopii Petře Zelenákové (425092@mail.mu­ni.cz), člence obvodní volební komise. Jiná emailová adresa odesílatele nebude akceptována, a to s ohledem na potřebu jednoznačné identifikace osoby odesílatele.
  2. přes podatelnu ESF MU v úředních hodinách, a to v zalepené obálce označené „Volby do komory akademických pracovníků AS MU“.

Předseda či pověřený člen komise potvrdí přijetí kandidatury.

Celý předpokládaný harmonogram voleb je následující:

• 23. 10.– 31. 10. 2017: podávání návrhů na kandidáta do komory akademických pracovníků AS MU
  • 3. 11. 2017: zveřejnění listiny kandidátů
  • 4. 11.– 19. 11. 2017: možnost prezentace jednotlivých kandidátů
  • 20. 11. – 24. 11. 2017: volby do AS MU (prostřednictvím aplikace E-volby v ISu)

O navržených kandidátech a dalším průběhu voleb vás budeme dále informovat.

V případě nejasností kontaktujte jednoho ze členů obvodní volební komise ESF MU:
Ing. Viktorie Klímová, Ph.D. – předsedkyně (viktorie.klimova@econ.muni.cz )
Ing. Eva Hýblová, Ph.D. (eva.hyblova@econ.muni.cz)
Ing. Klára Kašparová, Ph.D. (klara.kasparova@econ.muni.cz)
Ing. Vojtěch Müllner (347683@mail.mu­ni.cz)
Ing. Petra Zelenáková (425092@mail.mu­ni.cz

autor: Viktorie Klímová | zobrazeno: 59x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4412/