Zpravodaj

OpenDay na Ekonomicko-správní fakultě

15. září se otevřou dveře všech fakult pro uchazeče. Připravili jsme bohatý program s řadou aktivit. Začínáme už v 9:00 hodin!

Přijď se 15. září 2017 podívat na naši fakultu, jak to u nás vypadá a co se u nás učí.

Připravili jsme pro Tebe a další středoškoláky program, který Tě seznámí se vším podstatným.
Informace o tom, jak se k nám dostat se dozvíš na přednášce, pak Ti ukážeme koleje, menzu, knihovnu a na experimentu si můžeš vyzkoušet své ekonomické myšlení a ještě vyhrát drobný obnos.

Podrobné informace o celé akci nalezneš ZDE.

Těšíme se na Tebe 15. 9. 2017 už od 9:00 hodin!

autor: Ladislava Zaklová | zobrazeno: 137x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4375/