Zpravodaj

Mobilní aplikace MUNI buildings

Nová verze mobilní aplikace MUNI buildings slouží k navigaci mezi univerzitními budovami a nahrazuje původní aplikaci Budovy MU. Aplikace je vhodná pro studenty i návštěvníky, včetně zahraničních (k dispozici je anglická verze), kteří se potřebují zorientovat v univerzitním prostředí.

Mobilní průvodce obsahuje seznam budov MU, navigaci k budovám i mezi nimi, členění budov podle příslušnosti k fakultě nebo jiné části univerzity, informace o budovách a užitečné odkazy, zobrazení polohy budovy na mapě, fulltextové vyhledávání i funkci oblíbené budovy.

Aplikace je v tuto chvíli dostupná pro Android (verze 5 a vyšší) zde.

autor: Eva Hříbková | zobrazeno: 181x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4383/