Zpravodaj

Imatrikulace

Z důvodu konání imatrikulace prvního ročníku bakalářských prezenčních programů bude v pondělí 18. září 2017 uzavřeno studijní oddělení.

Výuka pro 1. ročník bakalářského studia bude v tento den zrušena.

Dne 18. září 2017 bude probíhat slavnostní imatrikulace studentů prvního ročníku bakalářských prezenčních programů. Imatrikulace se bude konat na Právnické fakultě Masarykovy univerzity (Veveří 70, Brno), ve třech skupinách. Rozdělení do jednotlivých skupin s časovým harmonogramem bude dotčeným studentům sděleno e-mailem.

Studijní oddělení bude celé pondělí uzavřeno, po zbytek týdne platí normální úřední hodiny.

autor: Eva Hříbková | zobrazeno: 402x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4379/