Zpravodaj

GA MU - vyhlášení soutěží SVV a mezioborových projektů

Rektor MU vyhlásil soutěže Grantové agentury MU o projekty specifického výzkumu a mezioborové projekty pro rok 2018.

1. specifický vysokoškolský výzkum

• kategorie A – grantové projekty specifického výzkumu
  • kategorie B – projekty organizace studentských vědeckých konferencí

Pravidla soutěže pro rok 2018 naleznete zde. Metodický list k podávání návrhů na ESF je k dispozici zde.

Návrhy ke kontrole se odevzdávají na OAVD do termínu 23. 10. 2017, finální návrhy do 31. 10. 2017.

2. mezioborové výzkumné projekty

Návrhy ke kontrole se odevzdávají na OAVD do termínu 23. 10. 2017, finální návrhy do 30. 10. 2017.

autor: AVVD Oddělení | zobrazeno: 70x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4377/