Zpravodaj

Praxe v Národním divadle Brno

Marketing NdB hledá zájemce a zájemkyně o dlouhodobou stáž – minimálně jednoletou.

Pokud se jako stážista/tka osvědčíte, máte vyšší šanci uspět v případě, že se hlásíte na pozici zaměstnaneckou.

Co se týká formálního splnění povinností do předmětu Praxe (ESF MU) nebo Stáž (FF MU), lze práci pro NdB uznat už po krátkém působení v organizaci, ale nelze po uznání předmětu spolupráci s organizací ukončit!

NdB si bude zájemce o stáž vybírat samo – předpoklad pro úspěch je zájem o dlouhodobou spolupráci, důvěryhodnost, zájem a nadšení pro divadelní žánry, s nimiž NdB pracuje. Motivační dopisy se stručným CV (v bodech) zasílejte do 21. srpna 2017 (včetně) k rukám Martiny Mužátkové, referentky marketingu a propagace: muzatkova@ndbrno.cz

A které pozice je potřeba stážisty obsadit?

1. 2 pozice – on-line marketing:

• Náplň práce: správa sociálních sítí, psaní PR zpráv, nastavování PPC kampaní. (NdB zaškolí).

2. 2 pozice – asistent referenta marketingu – komunikace NdB vůči 2 cílovým skupinám:

• Informační místa měst tzv. „I“ -čka (cca 54 míst)
  • Školy
  • Náplň práce: příprava tiskových zpráv, tiskovin, letáků, jejich roznos, outdoorová reklama – CLV plochy, marketingový výzkum u těchto cílových skupin, vyhodnocení dat, aj.

3. 1 pozice – asistent marketingového referenta v opeře

• Náplň práce: pomoc s produkcí představení, focením plakátů, administrativou, přípravou foyer před operním představením, aj.

autor: Marta Vavřinová | zobrazeno: 231x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4369/