Zpravodaj

Cestovní stipendia pro mladé vědce do 35 let

Nadace Český literární fond vypisuje výběrové řízení na poskytnutí příspěvků pro mladé vědce do 35-ti let věku určených k částečné úhradě cestovních nákladů při aktivní účasti na zahraničních kongresech či symposiích a krátkodobých studijních pobytech.

Žádost je nutno doložit:

• charakteristikou stipendijní cesty,
  • doporučením vědeckého ústavu, fakulty školy apod. pro stipendia na cesty vědeckých pracovníků do 35 let,
  • pozváním organizátora studijního pobytu, konference, semináře, stáže pro žadatele o cestovní stipendium,
  • seznamem publikační činnosti.

Žádost se předkládá výhradně na formulářích uvedených zde, podává se před uskutečněním cesty. Příjemce cestovního stipendia je povinen náklady jízdného vyúčtovat.

Žádost v 10 exemplářích (zkompletovanou a sešitou) je nutno zaslat poštou nebo doručit na Český literární fond osobně, a to nejpozději do 8. září 2017.

Další podrobné informace naleznete na webu Českého literárního fondu.

autor: AVVD Oddělení | zobrazeno: 155x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4371/