Zpravodaj

Děkan Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity vyhlásil Stipendijní program na podporu zahraničních odborných stáží studentů doktorských studijních programů.

Účelem stipendijního programu je podpora účasti studentů doktorských studijních programů na výjezdech za účelem krátkodobé či dlouhodobé odborné stáže na pracovišti vysoké školy, univerzity, výzkumného institutu či jiné instituce zabývající se výzkumnou činností v zahraničí.

Podmínky pro přiznání stipendia a další podrobné informace jsou dostupné v Opatření děkana č. 5/2017.

Žádost o stipendium je možné podávat na OAVD během celého roku.

autor: Doktorské studium | zobrazeno: 190x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4357/