Zpravodaj

Nové příležitosti v rámci česko-polské spolupráce

Ministerstvo zahraničních věcí ČR právě vyhlásilo výběrové řízení na podporu česko-polských neziskových projektů. Podpořeny mohou být výzkumné projekty, semináře, konference a další společné projekty vysokých škol, včetně výměny hostujících profesorů a studentských projektů.

Celkem má MZV k dispozici na celý dotační titul 2,5 mil. Kč.

Jsou podporovány projekty, které se uskuteční v roce 2018 a budou vypracovány a realizovány společně s polským partnerem.
Uzávěrka pro podání návrhů projektů MZV je 29. září 2017 ve 12.00 hod. Bližší informace jsou k dispozici na stránkách MZV

autor: Michaela Sudická | zobrazeno: 125x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4360/