Zpravodaj

Známe nové vítěze fakultního vína ESF

Výběr fakultního vína pro akademický rok 2017/2018 se uskutečnil 31. května v prostorách Vinného sklepa Moravské banky vín. Tradičním partnerem akce je společnost KPMG.

Komise složená z akademických i neakademických pracovníků a partnerů fakulty vybírala víno pod vedením odborníka na víno, Stanislava Šidy. Vítězná vína jsou z produkce moravských vinařů.

V kategorii bílé víno zvítězila společnost Rodinné vinařství Pavel Binder se Sauvignonem 2016 – pozdní sběr. V kategorii červené víno zvítězila společnost Reprezentační sklep Skalák s Rulandským modrým 2012, výběr z hroznů barrique. Fakultní víno je oficiálním reprezentačním vínem Ekonomicko-správní fakulty MU a ochutnat ho můžete na různých fakultních akcích včetně fakultního plesu.

autor: Mária Jakabová | zobrazeno: 680x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4331/