Zpravodaj

Prezentační dovednosti v německém jazyce na ESF MU

Milé studentky, milí studenti,

rádi bychom Vás informovali o předmětu Präsentationstechni­ken und -fertigkeiten in Deutsch MPJ_PJPFD v podzimním semestru 2017, který nabízí oddělení Centra jazykového vzdělávání na Ekonomicko-správní fakultě MU.

Kurz studentům umožňuje zdokonalení v komunikaci s německy hovořícím partnerem, studenti se taktéž seznámí se strukturou prezentací, rozšíří si slovní zásobu a zvládnou obsahovou, formální i technickou stránku prezentace. Cílem kurzu je přirozené a sebejisté vystupování před publikem v německém jazyce, zpětná vazba po každé prezentaci od vyučujícího i od studentů, průběžné úkoly během semestru, díky nimž si studenti upevní své jazykové znalosti. Kurz je veden jak klasickou, tak i zábavnou formou.

autor: Lenka Joch | zobrazeno: 192x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4352/