Zpravodaj

Letní rekonstrukce na ESF

1. července 2017 odstartuje na Ekonomicko-správní fakultě rozsáhlá rekonstrukce, která potrvá až do začátku září 2017. Rekonstrukce zasáhne foyer a druhé patro budovy.

První z akcí je přestavba posluchárny P201 a učeben VT ve druhém patře budovy a je součástí celouniverzitního projektu SIMU+. Hlavním cílem je vybudování laboratoře pro ekonomické experimenty (spojením učeben VT202 a VT203) a celkové zvýšení kvality zázemí pro výuku ve všech uvedených místnostech. Současně bude ve vestibulu a foyer probíhat druhá akce – přestavba hlavního vstupu, vrátnice a bufetu.

Na místě vrátnice tak vznikne recepce s informační službou pro návštěvníky budovy. Nově zde naleznete i podatelnu.

Současný bufet projde modernizací a přemění se na bistro.

Provozní opatření s tím spojená jsou:

• Dočasný přesun vrátnice do vestibulu
  • Omezený pohyb v okolí vrátnice a hlavního vstupu
  • Od 29. 6. 2017 uzavření bufetu
  • Zábor části parkoviště u budovy ESF

Po dobu rekonstrukce je nutno dbát zvýšené opatrnosti při pohybu po fakultě. Vezměte, prosím, na vědomí, že práce budou provázet zvýšený hluk a prašnost v prostorách fakulty.

Vizualizaci prostor po rekonstrukci si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

autor: Marta Vavřinová | zobrazeno: 837x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4351/