Zpravodaj

ESF získalo cenu za mezinárodní spolupráci

Ekonomicko-správní fakulta ke svým dosavadním oceněním přidala další, tentokrát cenu The Czech National CEEPUS Office Prize 2016. Certifikát uděluje Česká Národní kancelář CEEPUS již od roku 2012 nejúspěšnějším projektům univerzitních sítí CEEPUS.

CEEPUS je středoevropský výměnný univerzitní program zaměřený na regionální spolupráci v rámci sítí univerzit. Dohodu o programu CEEPUS podepsaly Albánie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Makedonie, Moldavsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko. Spolupracují též univerzity Priština, Prizren a Peja v Kosovu.

autor: Marta Vavřinová | zobrazeno: 286x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4336/