Zpravodaj

ESF opět boduje v Rennes

Studentka oboru Veřejná ekonomika a správa Lucia Makýšová včera na Univerzitě v Rennes úspěšně obhájila diplomovou práci na téma „Crowdfunding as a fundraising option for NGOs“, kterou zpracovávala pod dvojím vedením v rámci Double degree studia Public Economics and Public Finance.

Lucii čeká v září ještě česká státní závěrečná zkouška. Po jejím vykonání tak získá dva diplomy – diplom Masarykovy univerzity a Université de Rennes 1. Lucia se tak řadí mezi ostatních 15 účastníků studijního oboru, který od roku 2014 probíhá ve spolupráci se třemi evropskými univerzitami (mimo francouzských Rennes jsou to Universita Piemonte Orientale v Itálii a Universita Tampere ve Finsku). Pokud vše půjde dobře, Lucia bude letos jednou z pěti absolventů programu.

Více informací o studijním programu podá Robert Jahoda z Katedry veřejné ekonomie. Základní informace jsou též k dispozici na webu.

autor: Marta Vavřinová | zobrazeno: 128x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4342/