Zpravodaj

Nabídka stipendijních pobytů v Japonsku

Velvyslanectví Japonska v Praze oznámilo nabídku dvou typů stipendií s nástupem v roce 2018. Jedná se o:

Postgraduální stipendia v délce 18–24 měsíců (pro studenty doktorských studijních programů, akademické pracovníky, absolventy magisterských studijních programů, příp. bakalářských studijních programů a studenty posledního ročníku magisterských i bakalářských studijních programů).

Stipendia k absolvování vysokoškolského studia v Japonsku pro absolventy SŠ a pro studenty prvních ročníků VŠ v ČR.

Přihlášky se podávají prostřednictvím Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a to do 19. května 2017 do 12.00 hodin.

Bližší informace najdete zde.

autor: Marta Vavřinová | zobrazeno: 179x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4310/