Zpravodaj

Kandidáti pro doplňovací volby do studentské komory AS MU

Byla zveřejněna listina kandidátů pro doplňovací volby do Studentské komory Akademického senátu MU.

Ve vyhlášených doplňovacích volbách do studentské komory AS MU byl předložen jeden návrh kandidatury. Do studentské komory AS MU kandiduje:

• Ing. Kristína Babíková (UČO 321126)

Volby proběhnou prostřednictvím aplikace E-volby v Informačním systému MU ve dnech 12. 5. – 18. 5. 2017.

Volební kampaň na podporu kandidátky probíhá do 11. 5. 2017. Diskutovat s kandidátkou můžete také prostřednictvím založeného diskusního vlákna v Informačním systému.

V případě nejasností kontaktujte členy obvodní volební komise.

Ing. Viktorie Klímová, Ph.D., UČO 22594 (předsedkyně komise)

Ing. Klára Kašparová, Ph.D., UČO 16090 (členka komise)

Ing. Vojtěch Müllner, UČO 347683 (člen komise)

autor: Viktorie Klímová | zobrazeno: 523x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4301/