Zpravodaj

Stipendijní místo ke studiu na Moskevském státním institutu mezinárodních vztahů

Moskevský státní institut mezinárodních vztahů nabízí jedno místo k bezplatnému vysokoškolskému studiu v bakalářském studijním programu s nástupem v akademickém roce 2017/2018.

Žadatel musí mít ukončené úplné středoškolské vzdělání respektive bakalářské studium, vysokou úroveň znalosti ruského a dalšího světového jazyka a uchazeči o studium na Fakultě mezinárodních ekonomických vztahů musí mít navíc dobrou znalost matematiky.

Deadline pro podávání přihlášek je 30. dubna 2017.

Bližší informace týkající se stipendia naleznete zde.

Další podrobnosti ke studiu, přehled fakult a oborů jsou k dispozici na webové stránce www.mgimo.ru.

autor: Marta Vavřinová | zobrazeno: 67x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4279/