Zpravodaj

Přístup k milionům plných textů disertací

Nedávno oznámený zkušební přístup do databáze ProQuest Dissertations and Theses byl aktuálně vylepšen o přístup k plným textům disertací a závěrečných prací.

Připomínáme, že databáze nabízí více jak čtyři miliony záznamů (3,5 milionu disertací a 500 tisíc magisterských diplomových prací) obhájených prací z řady univerzit v USA, Kanadě, Austrálii, Velké Británii, Irsku i univerzit kontinentální Evropy. Plný text práce je k dispozici u přibližně poloviny záznamů.

Přístup do databáze je možný z domény MU na (NOVÉ!) adrese search.proques­t.com/pqdtglo­bal/ – ale jen do 30. dubna 2017, takže s vyzkoušením neváhejte.

autor: Jiří Poláček | zobrazeno: 349x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4277/