Zpravodaj

Možnost stipendijního pobytu na Slovensku

V rámci Národního stipendijního programu Slovenské republiky byla vyhlášena nová výzva k podávání žádostí o stipendia na studijní, výzkumné a přednáškové pobyty v akademickém roce 2017/2018.

Stipendia jsou určena na pobyty na slovenských vysokých školách a výzkumných organizací pro studenty druhého stupně vysokoškolského studia (magisterského a doktorského) a pro akademické, výzkumné a umělecké pracovníky z České republiky. Stipendium pokrývá životní náklady po dobu pobytu.

Žádosti se podávají online na www.scholarships.sk a to do 30. dubna 2017.

Bližší informace najdete zde.

autor: Marta Vavřinová | zobrazeno: 114x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4281/