Zpravodaj

Zkušební přístup do databáze Emerald Insight

Pro období od 13. března do 15. května jsme vyjednali zkušební přístup do databáze Emerald Insight s více než 300 e-časopisy.

O zakoupení tohoto užitečného zdroje, který je svým zaměřením orientován zejména do „našich oborů“, zatím jen předběžně uvažujeme (od roku 2018). Proto by bylo dobré, aby ji členové naší akademické obce během zkušebního období pečlivě prozkoumali a řádně vyzkoušeli.

Emerald má kvalitní zdroje figurující v světově uznávaných indexech: 61 časopisů je indexovaných v ISI, více než 190 titulů je indexováno v Emerging Source Citation Index a více než 260 ve Scopus.

Emerald je globální akademický vydavatel publikující výzkum z oblastí jako jsou Business, Management & Strategy; Library Studies; Information & Knowledge Management zahrnující Technology Science; Social Sciences; Public Policy; Environmental Management; Marketing; HR, Learning & Organizational Studies; Education; Finance, Accounting & Economics; Operations, Logistics & Quality; Tourism and Hospitality, Health and Social Care, ale také technické obory jako jsou Engineering zahrnující Electrical, Mechanical Engineering; Computing and Modeling a Property Management & Build Environment.

Vstup do databáze je možný z domény MU zde: www.emeraldinsight.com

Je možné také využít další volně dostupné zdroje obsahující informace pro autory, editory, recenzenty, knihovny a studenty v sekci Resources na stránce: www.emeraldgrouppublishing.com

autor: Jiří Poláček | zobrazeno: 484x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4227/