Zpravodaj

Vyhlášení interních programů na podporu vědeckých a tvůrčích aktivit

Proděkan pro vědu, výzkum, kvalitu a kvalifikace vyhlašuje pro rok 2017 dva programy, které mají za cíl podpořit vědecké, publikační a tvůrčí aktivity akademických pracovníků a doktorských studentů ESF MU.

Jedná se o:

• Program na podporu budování vědeckých týmů a přípravy vědecko-výzkumných projektů

Podrobnosti programu jsou uvedeny v jeho vyhlášení.

Termín pro podání přihlášky na OAVD je 20. duben 2017.

• Program na podporu propagace a popularizace vědy a výzkumu

Podrobnosti týkající se programu naleznete ve vyhlášení.

Termín pro dodání přihlášky na OAVD je 25. duben 2017.

Oba programy jsou prezentovány na stránkách OAVD v sekci Grantové příležitosti, podsekci ESF – fakultní programy.

autor: Oddělení vědy_a_výzkumu | zobrazeno: 200x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4235/