Zpravodaj

Pracovní stáž na Zahraničním oddělení ESF

Chcete získat zajímavé zkušenosti při práci se zahraničními studenty? Pojďte pracovat k nám na Zahraniční oddělení ESF!

Zahraniční oddělení ESF nabízí na jarní semestr 2017 jedno volné místo studentovi či studentce na pracovní stáž.

Pokud jste student magisterského navazujícího studia, máte velmi dobrou úroveň angličtiny, organizační schopnosti a milé vystupování, jste tím správným kandidátem. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu 15 hod. týdně, kontakt se zahraničními studenty a „a little bit of paper work“.

Pokud vás nabídka zaujala, napište nám krátký motivační dopis v angličtině, ze kterého bude zřejmé, že zrovna vy jste ta správná posila do našeho týmu. Dopis zašlete do 22.3.2017 na Zahraniční oddělení ESF na emailovou adresu jana.nesvadbova@econ.muni.cz.

autor: Marta Vavřinová | zobrazeno: 895x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4232/