Zpravodaj

Krátkodobá stipendia DAAD

Dovolujeme si Vás upozornit na nově vypsanou uzávěrku přijímání žádostí o krátkodobá stipendia DAAD.

Jarní uzávěrka 1. května se týká následujících stipendijních programů:

• Výzkumná stipendia pro doktorandy a mladé vědce v délce 1–6 měsíců – tzv. „Kurzstipendien“
  • Výzkumné pobyty pro vysokoškolské učitele a vědce (v délce 1–3 měsíce)
  • Pracovní pobyty pro vysokoškolské učitele a vědce v oblasti architektury a umění (v délce 1–3 měsíce)
  • Nová pozvání pro bývalé stipendisty (v délce 1–3 měsíce)

Uzávěrka 1. května 2017 platí pro programy, které by se měly uskutečnit v intervalu od prosince roku 2017 do května roku 2018.

Kompletní texty výběrového řízení a pokyny pro zaslání žádostí naleznete zde.

autor: Marta Vavřinová | zobrazeno: 150x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4231/