Zpravodaj

ESF patří mezi nejlepší ekonomické školy v ČR

Časopis Týden uveřejnil žebříčky nejlepších vysokých škol v České republice. Ekonomicko-správní fakulta se umístila na třetím místě v rámci všech hodnocených vysokých škol s ekonomickým zaměřením. Žebříček hodnotil fakulty na základě těchto kritérií: zájem o školu, věda, pedagogové, vnější hodnocení a celkový výsledek ze součtu jednotlivých kategorií. Nejvyššího hodnocení dosáhla ESF v kategoriích „zájem o školu“ a „vnější hodnocení“ a celkového součtu 16,07.

První místo obsadila Fakulta informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze (16,42). Na místě druhém je Národohospodářská fakulta Vysoké školy ekonomické v Praze (16,20).

Podrobnější informace se dočtete v časopisu Týden, který je na pultech k dostání od 20. 2. 2017.

autor: Marta Vavřinová | zobrazeno: 1244x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n4215/