Zpravodaj

Soutěž Programu rektora – podpora vynikajících diplomových prací a tvorby studentských časopisů

Rektor Masarykovy univerzity vyhlásil nový ročník soutěže studentských projektů Programu rektora na základě Směrnice MU č. 6/2012. V rámci programu jsou vyhlášeny dva typy projektů:

• kategorie C – podpora vynikajících diplomových prací
  • kategorie D – podpora tvorby studentských časopisů

Pravidla podpory projektů Programu rektora pro rok 2014 upravuje aktualizovaná Příloha č. 2 dané směrnice.

Podrobnější informace včetně metodických pokynů k realizaci projektů jsou dostupné na stránkách Odboru výzkumu RMU.

Soutěžní lhůta začíná 18. 9. 2013 a končí 31. 10. 2013.

autor: Oddělení vědy_a_výzkumu | zobrazeno: 9x | URL zprávy: http://www.econ.muni.cz/n2868/