A A A CZE ENG

Konference, semináře a kolokvia na ESF

Na Ekonomicko-správní fakultě každoročně pořádáme následující vědecko-výzkumné akce:

Je organizována Katedrou veřejné ekonomie, tradičně se koná v lednu v univerzitním centru ve Šlapanicích u Brna. Prezentovány bývají příspěvky týkající se veřejné správy, veřejných financí a neziskového sektoru.

International PhD Conference “New Economic Challenges”

Mezinárodní konference podporující výzkum studentů doktorských studijních programů na ekonomických školách. Tradičně se koná na konci dubna, výhradním jednacím jazykem je angličtina.

Evropské finanční systémy

Konference garantovaná Katedrou financí zaměřující se na oblast financí a bankovnictví v Evropské unii. Dotýká se rovněž finanční gramotnosti, finančního modelování, účetnictví a daňových systémů. Tradičně se koná na ESF v měsíci červnu.

Mezinárodní kolokvium o regionálních vědách

Koná se v červnu pod patronací Katedry regionální ekonomie a správy.

International Scientific Conference of Business Economics Management and Marketing

Mezinárodní konferenci ISCOBEMM organizuje v měsíci květnu Katedra podnikového hospodářství.

Mezinárodní kolokvium o cestovním ruchu

Koná se v září pod patronací Katedry regionální ekonomie a správy.

Dopravní ekonomie, geografie a politika

Tento seminář pravidelně organizuje Institut pro dopravní ekonomii, geografii a politiku, a to v průběhu listopadu v univerzitním centru v Telči.

Young Economists’ Meeting

Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity pravidelně pořádá mezinárodní setkání mladých ekonomů pod názvem Young Economists’ Meeting.

„Vyhledávák“ (EDS)

přehled elektronických zdrojů