Události - Společenské

XXI. Reprezentační ples Ekonomicko-správní fakulty MU

Ples 201627. 2. 2016 se konal v prostorách Kulturního centra Semilasso 21. Reprezentační ples Ekonomicko-správní fakulty MU.

Již od 19:00 hodin přicházeli hosté, které nalákalo stěžejní téma plesu – Španělsko.

Ve 20:00 hodin přivítal hosty plesu pan děkan, prof. Ing. Antonín Slaný, CSc., po kterém následovalo krátké přivítání také od proděkana pro vnější vztahy Ing. Petra Smutného, Ph. D..

V průběhu večera měli hosté mnoho příležitostí nasát atmosféru Španělska a to jak ukázkami tanga a flamenca, tak i ochutnávkou vyhlášené španělské speciality – Tapas. Milovníci sladkého si mohli dopřát ze široké nabídky cukrárny Future Sailors. Nezbytným doplňkem byl také fotokoutek, letos s klíčovacím pozadím s motivy Španělska.

Fotogalerii z plesu naleznete ZDE.

Do tomboly věcnými dary přispěly společnosti:

AutoCont CZ a.s., DELIKOMAT s.r.o., Edenred CZ s.r.o., Grada Publishing, a.s., Heineken Česká republika, a.s., Hotel Rustikal, Hustopeče, Jazyková škola Pelican, s.r.o., Kuba Libri, s.r.o.,Národní divadlo Brno, Otis Elevator Company, Orbix s.r.o., Procter & Gamble Czech Republic s.r.o., REDA, a.s., RICOH Czech Republic s.r.o., Václav Štrébely Studio Wellness, Vinařství LAHOFER, a.s., Vinice – HNÁNICE s.r.o., ZNOVÍN ZNOJMO, a.s..

Děkujeme!