Události - Společenské

Pozvánka

na XVI. Reprezentační ples studentů, absolventů a zaměstnanců Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity

Termín konání: pátek 11. března 2011
Místo konání: OREA Hotel Voroněž, Křížkovského 458/47, 603 73 Brno, Kongresová hala, Grill Bar

AWD – partner plesu AWD Česká republika, s. r. o. – partner XVI. reprezentačního plesu Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity

Program plesu

19.00 příchod hostů
20.00 slavnostní zahájení plesu – přípitek děkana – slavnostní polonéza
22.00–22.30 hod blok muzikálových melodií
23.30 vyhlášení tomboly
00.00 půlnoční čardáš a taneční soutěž o lístky do MDB, popůlnoční diskotéka
02.00 předpokládané ukončení plesu

Ples moderují Jana Musilová a Petr Štěpán, kteří se spolu s Lukášem Vlčkem postarají v průběhu večera také o pěvecká vystoupení. Všichni tři z Městského divadla Brno (MDB).
Taneční vystoupení zajistí sólisté MDB.
K tanci a poslechu hraje orchestr MDB pod taktovkou Martina Procházky (po půlnoci hudba reprodukovaná).
Změna programu vyhrazena.

Prodej vstupenek

• Včetně rezervace místa u stolu prostřednictvím Obchodního centra od 1. února 2011 na http://is.muni.cz/…con/plesxvi/ – bezhotovostní platba, případně platba přes pokladnu.
    • Dovolujeme si Vás požádat o co nejrychlejší provedení platby, aby nedocházelo ke zbytečné blokaci míst.
    • Výdej vstupenek na pokladně ESF MU, Lipová 41a, Brno, pí. Ošťádalová, III. NP, dv. č. 329, denně 8.30–15.00 hod.
  • bez rezervace v den konání plesu v OREA Hotel Voroněž, Křížkovského 47, Brno

Bližší informace: ing. Jaroslav Pichrt, PhD. na adrese jaroslav.pichrt@econ.muni.cz, tel. 549 49 6181.

V loňském a předloňském roce …

Zavzpomínejte s námi s pomocí videozáznamů a fotografií, jak se vydařily fakultní plesy v minulých letech:

Minilogo oslav 20. výročí založení ESF
Ples je součástí oslav 20. výročí založení fakulty.