Události - Společenské

Vánoční večírek Ekonomicko-správní fakulty

Zahájení – Dr. ŠpalkováVánoční večírek zaměstnanců Ekonomicko-správní fakulty MU se konalo 20. prosince 2016 v prostorách Menzy Vinařská. Večírek zahájila proděkanka pro vnější vztahy Ing. Dagmar Špalková krátkým uvítáním. Stěžejním bodem programu byla přednáška o kávě s následnou degustací a případnou diskusí s panem Petrem Kostou, majitelem kavárny a pražírny Caffé del Saggio. Doprovodným programem byla možnost vyzkoušet si speciální software používaný pro výuku LifeLiqe, který funguje na principu virtuální reality. Vánoční atmosféru vytvářela v průběhu večera Jazzová razie a po ní následoval DJ CIKT.

Zaměstnanci dostávali drobné dárky jako poděkování za celoroční úsilí věnované své práci pro fakultu.
Fotogalerii z akce naleznete ZDE.