Události - Společenské

Úspěšné setkání studentů MJUNI na ESF

Úspěšné setkání studentů MJUNI na ESF14. května hostila naše fakulta poslední setkání dětských studentů MJUNIVERZITY. Na výuce se podílela dvě univerzitní pracoviště – mimo ESF také Centrum jazykového vzdělávání. Z ekonomicky zaměřených aktivit si mohli studenti vybírat z možností – Jak funguje burza, Proč se starat o peníze a Ekonomie v mapách. Všechny tyto aktivity mohli zájemci absolvovat v prostorách Ekonomicko-správní fakulty. Mimo prostory naší fakulty pak byla nabízena zcela unikátní možnost poznat Českou národní banku a to návštěvou brněnské pobočky. Zde byla připravena exkurze s interaktivní přednáškou o tom, jak poznat pravé bankovky od falešných. Pro malé studenty byla připravena jazyková témata formou workshopů a zábavných her s názvy Anglická jazyková dílna a Jazykové putování s Mr. Beanem a evropskými městy.

Rodiče měli možnost využít volný čas účastí na přednášce zaměřené na finanční gramotnost.

Všechny aktivity připravené pro děti měly úspěch! Děti i rodiče byli spokojeni a odnášeli si mnoho dojmů z příjemně a užitečně stráveného sobotního dopoledne.

Fotogalerii z akce naleznete ZDE.