Události - Společenské

Mezinárodní týden Ekonomicko-správní fakulty MU

Mezinárodní týden na ESFOd 2. do 6. listopadu se na ESF konal mezinárodní týden, v rámci kterého navštívila naši fakultu řada účastníků z partnerských univerzit.
Hosté se měli možnost v průběhu celého týdne seznámit s naší fakultou, jejími aktivitami a také vybavením. Mimo to získali příležitost prezentovat svoji univerzitu studentům a to ve středu, 4. listopadu od 10:00 hodin.

Dále byl zajištěn zajímavý workshop pro neakademické pracovníky s názvem „New technologies as a communication tool“ v úterý, 3. listopadu dopoledne.

Pro akademické pracovníky byl zorganizována zajímavý workshop „The use of Modern Communication Tools in Science and Research“ ve čtvrtek 5. listopadu od 10:00 hodin.

Společenská část mezinárodního týdne byla zaměřena na představení Brna, jako zajímavé a moderní metropole s celou řadou zajímavých míst (komentovaná prohlídka města, návštěva VIDA! Science centra) a samozřejmé seznámení s naší vyhlášenou gastronomií.

Průřezové fotografie z celé akce naleznete ZDE.